Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Czołki - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Zamość

Karolówka,Zamość(Czołki + 7 km)

1 135 140 zł189,19 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu na osiedlu Karolówka w Zamościu. Dom zbudowany na bazie projektu Dom w Tamaryszkach 7 pracowni architektonicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią, ul. Szymanowskiego

Zamość(Czołki + 7 km)

1 050 000 zł189 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:782 m²

Oferta prywatna bez pośredników Do sprzedania dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji przy ulicy Szymanowskiego. Powierzchnia domu 189,5 m2. + powierzchnia dodatkowego budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:345 m²

Lokalizacja: ul. Sadowa , zamość, bezpośrednie sąsiedztwo parku oraz Starówki) Miasto Zamość jest jednym z większych ośrodków kulturalnych, edukacyjnych i turystycznych województwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stary Zamość

Stary Zamość(Czołki + 13 km)

439 000 zł180 m² 2 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nieruchomość Na sprzedaż dom z wyremontowanym piętrem. Do dyspozycji są trzy przestronne pokoje, które z łatwością można dopasować do swoich potrzeb mogą pełnić funkcję sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Budowlana

Rataja,Zamość(Czołki + 7 km)

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:851 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części miasta na osiedlu Rataja w Zamościu. Nieruchomość idealna dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dworek Udrycze-Wola

Udrycze-Wola(Czołki + 6 km)

490 000 zł166 m² 2 951,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dom z pięknym widokiem na Zamość znajdujący się w miejscowości Udrycze-Wola. Powierzchnia użytkowa 166 m2 Powierzchnia działki 2500 m2 Projekt domu Kaprys archeton. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Dreszera

Zamość(Czołki + 7 km)

895 000 zł210 m² 4 262 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:980 m²

Lokalizacja: ul. Orlicz-dreszera, miasto zamość Bardzo dobra lokalizacja, ścisłe centrum w obrębie strefy Starego Miasta, a jednocześnie miejsce ustronne z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nawóz

Nawóz(Czołki + 22 km)

599 000 zł127 m² 4 716,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Nieliskie Tarasy - domy wakacyjne klasy premium z prywatną przystanią, basenem, spa i strefą rekreacyjną Nawóz, gm. Nielisz Zainwestuj w wyjątkowe miejsce! W sercu malowniczej gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Wierzba

Wierzba(Czołki + 11 km)

499 000 zł234 m² 2 132,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom W stanie surowym - wierzba - 20 arów - cisza, widoki I duży potencjał Cena: 499 000 zł Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym (są zamontowane okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Czołki

Czołki,lubelskie

500 000 zł280 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Barzo ladny i funkcjionalny dom wolnostojacy - podpiwniczenie: kuchnia, salon z kominkiem, lazienka, sypialnia, magazyn z kotlownia. parter - kuchnia,lazienka, 2 sypialnie, salon. poddasze.